KINE-MAX POŘÁDÁ KURZY S VYBRANÝMI ŠKOLITELY Z ČESKÉ REPUBLIKY.


BUĎ FIT - více ke kurzům zde:

SKOLA.BUDFIT.INFO

Škola masáží pořádá rekvalifikační masérské kurzy s akreditací MŠMT ČR, odborné masérské kurzy, odborné semináře s kredity a zájmové přednášky. Tyto masérské kurzy a následné vzdělávání jsou zaměřené nejen pro maséry,fyzioterapeuty, rehabilitační pracovníky, kosmetičky a profesionály pro wellness a fitness, ale i pro zájemce z řad široké veřejnosti, kteří mají zájem podnikat v této oblasti


SATEMA – více ke kurzům zde:

WWW.SATEMA.CZ

Škola alternativní terapie se zabývá výukou a terapií v oblasti komplexních metod tejpingu, masážemi východních a západních filozofií, pohybovou terapií a sportovní rehabilitací. Pořádá kurzy pro odbornou a širokou laickou veřejnost. Kromě kurzů ve škole nabízí i možnost proškolení přímo na pracovištích. Škola si zakládá nejen na teoretické, ale především na praktické formě výuky s maximálním individuálním přístupem. Lektorem je odborník, specialista Petr Maroušek DiS, PT, CTI, který se od roku 2004 intenzivně věnuje tejpingu, masážím, alternativním technikám a pohybové terapii. Spolupracuje se zahraničními odborníky a podílí se na vývoji mnoha materiálů pro metody tejpingu.

 


Masérská škola REFIT – více ke kurzům zde:

WWW.REFIT.CZ

Masérská škola REFIT byla založena jako 1. masérská škola v České republice (1991) pod vedením Stanislava Herverta, dlouholetého maséra našich předních sportovců a olympioniků. Současně je Nestátním zdravotnickým zařízením, jehož garantem se stala Ivana Smrčková, fyzioterapeutka. REFIT pořádá rekvalifikační kurzy, kurzy do zdravotnictví a odborné semináře. Učí zde kvalifikovaný lektorský sbor složený ze zkušených pedagogů, lékařů a fyzioterapeutů. Škola má akreditace od MŠMT ČR a MZ ČR. Má také svou kamennou prodejnu a e-shop se specializovanými potřebami pro maséry a fyzioterapeuty."

 

 

STANISLAV FLANDERA - více ke kurzům zde: 

WWW.KURZY-MASERSKE.CZ

Rodinná firma působí v oblasti výuky masáží od roku 1993 jako Soukromé vzdělávací zařízení Stanislava Flandery. Od roku 2001 registrováni jako nestátní zdravotnické zařízení.

Nosným programem vzdělávacího zařízení jsou kurzy akreditované u MZ ČR, „LYMFODRENÁŽ", "TAPING" a kvalifikační kurz „MASÉR". Výuka probíhá v profesionálně vybavených učebnách za pomoci moderní audiovizuální techniky, modelů a pod vedením lektorů s mnohaletou praxí v oboru. Pro účastíky kurzů je k dispozici wifi připojení, parkování v blízkém okolí, vybavená kuchyňka. Zakládáme naši práci na kvalitě, rodinné atmosféře a individuálním přístupu k našim žakům. Naším cílem je přinést odborné a praktické znalosti nejen těm, kteří se chtějí v oblasti poskytování masážních služeb živit, ale i pohodu a uvolnění těm, kteří chtějí znalosti získané v naší škole využít pouze pro svůj osobní rozvoj a potěšení svých blízkých.