• Image 01

    Pomáhame víťaziť

  • Image 02

    Zvýšenie výkonu

  • Image 03

    Predchádzanie zraneniu a únave

  • Image 04

    Vraciame Vás do hry

  • Image 05

    Podpora svalov, kl´bov a regenerácia

  • Image 06

    Predchádzanie zraneniu a únave

Tomáš Reich - karate ESTER LEDECKÁ
- SNB


1. miesto - Majstrovstvo Sveta 2015

EVA SAMKOVÁ EVA SAMKOVÁ – SNOWBOARD CROSS

OLYMPIJSKÁ VÍTĚZKA – SOCHI 2014
Tomáš Reich - karate EVA LÍŠKOVÁ - KICKBOX

2008, 2009 - Majster sveta v KickBoxe
Tréner ženskej reprezentácie ČR v boxe
Petr Nič - golf PETR NIČ - GOLF

2000, 2001, 2003, 2004, 2005 - Majster ČR
2008 - 2. miesto PGA Czech Masters
2009 - 1. miesto Grand Finale Czech PGA Tour
2011 - 1. miesto PGA Czech Masters
2004 - 2. miesto Majstrovstvá Švajčiarska
2004 - 2. miesto Majstrovstvá Turecka
Jana Chlupová - házená JANA CHLUPOVÁ - HÁDZANÁ

DHC Slavia Praha
Reprezentácia ČR
Ondřej Janeczek – GYMNASTIKA JAROMÍR JEŽEK – JUDO

9. miesto na OH v Londýně 2012
3. miesto na ME v Istanbulu 2011
5. miesto na ME v Lisabonu 2008
1. miesta ze svetových pohárů v Madridu 2010, ve Vídni 2008 a Birminghamu 2007

Ondřej Janeczek – GYMNASTIKA Ondřej Janeczek – GYMNASTIKA

4x Majster ČR
Ondřej Janeczek – GYMNASTIKA JAN KOUKAL – SQUASH

14x Majster České Republiky
Ondřej Janeczek – GYMNASTIKA MATOUŠ KOHOUT – THAJSKÝ BOX

Profesionální majster ČR 2012 – C.M.T.A.
3. miesto ME 2012 – IFMA
Medzinárodní majster ČR 2012 – C.M.T.A.
Radek Nárovec – Quad Freestyle Radek Nárovec – Quad Freestyle
Radek Míka – Hokej Radek Míka – Hokej

Reprezentant ČR – U20
Sparta Praha – Tipsport Extraliga PSG Zlín – Tipsport Extraliga
Ondřej Pála - box ONDŘEJ PÁLA - BOX

Majster Európy v ťažkej váhe WBO
Držiteľ pásu Interkontinentálneho šampióna WBA
ČEZ BASKETBAL NYMBURK ČEZ BASKETBAL NYMBURK - basketbal

10 X MAJSTER ČESKÉ NÁRODNÍ LIGY „NBL“
Tomáš Reich - karate Richard Gasperotti – Freeride

ProRiders Team
Red Bull Rampage
Simpleride
České akademické hry a Memoriál Aleše Hřebelského 2012 ADÉLA BLAHOVCOVÁ - LAKROS

Reprezentácia ČR
Petr Poupě - lakros PETR POUPĚ - LAKROS

6x majster Národnej boxlakrosovej ligy
2008 - kanadská juniorská liga
2007, 2011 - majstrovstvá sveta boxlakros
Kristýna Vítková – Freestyle motocross Kristýna Vítková – Freestyle motocross
Tomáš Reich - karate TOMÁŠ REICH - KARATE

Majster sveta v kumite svetovej federácie Goju Ryu
Vicemajster sveta v tímoch kumite WKC
Majster Európy v kumite ťažkej váhe WKC
6x Majster ČR v karate (kumite)
Majster ČR v Saisho Ki Do
Ondřej Janeczek – GYMNASTIKA TOMÁŠ VAVROUŠ

ME Superstock 600
Michaela Srchova MICHAELA SRCHOVÁ - CANI CROSS

2. mieto Hills Cup 2013
4. miesto Majstrovstí sveta

Adam Klavík - Fotbal Adam Klavík – Fotbal

České BudějoviceBohemians 1905

 

© 2011 KinesioMAX. All Rights Reserved 
home Česká verzia Německá verzia Anglická verzia